Наш проект "Чиста природа - чиста душа", направлений на покращення екології Вознесенського району, а конкретніше с. Мартинівське. При реалізації запланованої роботи ми залучали мешканців села до очищення навколишнього середовища, та до посадки нових садів. Учасники проекту намагалися зробимо все, щоб наші односельчани дихали пахощами квітів, чули спів птахів у лісах, ходили по м’якій травичці, милувалися сходом сонця. Сподіваємося, що й на далі ми зможемо продовжити нашу діяльність і збережемо чисту та прекрасну Землю.

. /Files/downloads/FP7yI2Q9RA4.jpg

Зі слів Павловської Маргарити:

Коли мені подзвонили і сказали, що наш проект пройшов і ми його зможемо реалізувати, я була в захваті. Почалася наша робота з розповіді про проект "Чиста природа - чиста душа" учням нашої школи, де ми залучали їх оберігати природу, розповіли їм про екологічні проблеми та прочитали план нашої роботи. Ми придбали 60 саджанців різноманітних дерев, 6 сміттєвих баків, які встановили біля школи, амбулаторії та житлових будинків. Сміттєві баки були розставлені в нашому селі для того, щоб люди не смітили на вулицях. Адже діти ходять тими вулицями та граються на майданчиках. До посадки дерев було залучено багато дітей, які робили це з задоволенням. Провели акцію "Прибери сміття", до якої долучилися не лише учні школи, але й мешканці села. Найкращих помічників було нагороджено подяками та різноманітними подарунками.

Мені здається що найголовніше досягнення нашого проекту те, що ми донесли до людей, що потрібно берегти нашу природу, не засмічувати її. І це треба починати з себе. Я впевнена, що це лише початок…/Files/downloads/35tXloKo_pU.jpg

Павловська Маргарита та Бірюкова Діана на злеті учасників проектів в місті Миколаїв.

1

2

3

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.