ІСТОРІЯ ШКОЛИ

шк11

худ.Володимир Трубіцин

школа раніше

У 1956 році була побудована Мартинівська середня школа з російською мовою навчання для дітей військовослужбовців за кошти Одеського військового округу. Діти сільських жителів навчалися у школі з українською мовою навчання у с.Манному (вулиця Шкільна).

Школа була розрахована на 250 місць,але дітей було дуже багато,тому заняття були у 3 зміни: перша, друга і підзміна, а також вечірня школа,яка працювала з 19 години та школа-інтернат.

Кадрами школа завжди була забезпечена повністю.

Працювали дружини військовослужбовців, які мали відповідну освіту.

аеродром

У с.Мартинівське розташовувався авіаційний полк,батальйон,аеромобільна ескадрилья. Військові прибували для проходження служби із своїми сім’ями, тому виникла потреба добудувати школу ще на 250 місць.

У 1973 році добудували класні кімнати та спортивний зал.Разом школа могла вмістити більше 500 учнів і працювала в одну зміну.

Провідну роль в заснуванні школи та її діяльності зіграла військова частина, яка довгі роки була її спонсором.

комп1

Школа випускала у минулому по 3-4 медалісти кожен рік до 2004 року.

У 2003 році військова частина була розформована у зв’язку зі скороченням збройних сил України.

Військовослужбовці та їх родини покинули с.Мартинівське, у зв’язку з цим значно зменшилася кількість учнів у школі. Зараз школа працює в одну зміну, нараховує 151 учня.

У школі працює комп'ютерний клас. В 2013 році відкритий районий Музей Бойової Слави.

У школі знаходиться спортивний зал, який є найкращим у районі. На базі школи проходять районні спортивні змагання,олімпіади з фізичної культури.спорт зала

За останні роки добудована їдальня,яка маєдві зали, що дозволяє вчасно годувати всіх учнів .шкільна їдальня

27.12.2008 року запущена в експлуатацію газова котельня. Раніше школа опалювалася вугіллям.

Пишаємося тим, що спортивна команда нашої школи перемагає у районних змаганнях з волейболу та баскетболу . Переможцем в обласній олімпіаді з предмету «Я і Україна» у 2011-2012 н.р. став учень 4 класу Кунєв Андрій,який посів -ІІІ місце.У майбутньому планується зробити капітальний ремонт шкільної будівлі,поновити матеріальне забезпечення класних кабінетів,також працювати над залученням дітей до навчання з ближніх сіл.

Залучати батьків у загальний виховний процес,використовуючи їх творчі можливості у позакласнійроботі з класними колективами та індивідуальній роботі з неблагонадійними родинами та дітьми,зробити батьків союзниками школи.батьки та школа

картинка

Кiлькiсть переглядiв: 471

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.